Frukostmingel med C/O City 5 december

I samband med konferensen Låt staden grönska

5 december 8.30-9.15
Hagasalongen 3-4 (vid entrén), Sheraton Stockholm Hotel 

Välkommen att starta konferensen Låt staden grönska tillsammans med C/O City och föreningens styrelse.

Syftet med mötet är framförallt att prata om föreningens verksamhet inför det kommande året och att träffa andra medlemmar. Under frukosten kommer vi att hålla korta presentationer och lyssna in frågor, förslag och idéer.

Har du eller din organisation redan nu tänkt på en nyhet eller idé som ni skulle vilja presentera på ca 3-5 minuter? Hör av er till oss så snart som möjligt så lägger vi in det i programmet: medlem@cocity.se

Både ni som redan är medlemmar i föreningen och ni som funderar på att bli är varmt välkomna att delta. 

Välkommen!